Genel Bakış
Ana Sayfa / Şirket / Hakkımızda

Hakkımızda


Europower Enerji ve şirketler grubu olarak, tüm dünyada aktif ve başarılı bir şekilde faaliyet gösteren, global olarak alanında en önde gelen mühendislik, üretim, taahhüt, satış ve pazarlama gruplarından biri olarak, enerjinin her alanında çok geniş bir ürün, sistem ve hizmet yelpazesi sunuyoruz. Grup olarak 20 yılı aşkın süredir binlerce projede başarıyla çalışarak hizmet ve ürünlerimizi dünya çapında 5 kıtada 70'ten fazla ülkeye en üst düzey müşteri memnuniyeti ile ulaştırıyor, her geçen yıl Türkiye’den çıkan sektör lideri global bir marka olma vizyonumuz doğrultusunda ilerliyoruz.

Kurulduğumuz 2008 yılından bu yana stratejik adımlarla sürekli olarak büyümeye devam ediyor, Ankara’da bulunan merkez kampüsümüzde ofislerimiz, 7’si kapalı 2’si açık toplam 180.000 m2’nin üzerinde üretim alanına sahip kampüsümüzde ARGE merkezimiz ve uluslararası akredite test laboratuvarımız enerjinin her alanında en iyi ürün ve çözümleri sunuyor, enerjinin üretiminden iletimine, dağıtımından akıllı hale getirilmesine, her alanında en iyi ve en teknolojik çözümleri sunuyoruz. Türkiye, Hollanda, Makedonya, Cezayir ve Ukrayna’daki yerleşik ofis ve tesislerimizde görev alan mühendislerimiz ve personelimiz, ürettiğimiz ürün ve sistemleri dünyanın çok sayıda farklı bölgesine tedarik ederek, tüm dünyada enerjiyi insanlara ulaştırıyoruz.

Bunun yanında merkez kampüsümüzde bulunan uluslararası akreditasyona sahip yüksek gerilim test laboratuvarımızda ise 245kV'luk gerilime kadar ekipmanlara 1.200 kilovoltluk yıldırım darbe deneyi dahil olmak üzere 160’ın üstünde test gerçekleştiriyor, uyguladığımız tip testler ve rutin testlerle müşterilerimize laboratuvarımızda kapsamlı test hizmetleri sunuyoruz. Son teknoloji test ekipmanları ve deneyimli saha mühendislerimiz ile dünyanın farklı bölgelerinden müşterilerimize sistem güvenilirliğini sürdürmek için en karmaşık elektriksel iletim, dağıtım ve üretim tesisleri için saha test ve denetim hizmetleri sağlıyoruz.

Sürdürülebilir enerjinin, sürdürülebilir çevre politikalarına bağlı olduğuna inanıyor, yenilenebilir enerji alanında yatırımlar ve ARGE faaliyetleri yürütüyor, geleceğimiz için çevreye duyarlı ürünler geliştiriyoruz.

Hedeflerimiz kapsamında dünya çapında kurduğumuz iş birlikleri ve çözüm ortaklıkları sayesinde her geçen gün büyümeye, edindiğimiz güveni sağlamlaştırmaya ve her alanda zirveyi hedefleyerek ilerlemeye hiç durmadan devam ediyoruz.

Europower Enerji A.Ş.